Архив за 11 Тра 2018

Матильда-Мидия

Надэмлинский, Алексей.  Матильда-Мидия: непедагог. повесть-сказка в 3-х частях с прологом и эпилогом / Алексей Надэмлинский; Худож. Елена Коркищенко.– К. : Грани-Т, 2007.– 112 с. : ил.– (Дюжина баек Соломона XII; Ч. 3) На рус. яз.

Доки ви думали-гадали, що можна було б почитати всією сім’єю, Олексій Надемлінський вже приготував нову порцію пізнавальних і повчальних байок, на цей раз про пацючиху на прізвисько Матильда та її пригоди.Звичайно, ці байки йому підказав не хто інший, як Соломон ХІІ. Цей дотепний папуга вирішив забезпечити гарним настроєм не одну родину, а для цього взявся писати книгу. «І книга ця про те, що в чудеса треба вірити і любити… а якщо вірити і любити, то будь-яке диво може відбутися».

Приємного всім читання!

Ми за мир на планеті Земля

23 квітня, 7,8,10 травня у відділі обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів пройшов літературний журнал «Ми за мир на планеті Земля». Захід присвячено 73-річниці Дня Великої Перемоги.

Перша сторінка журналу була присвячена Другій Світовій Війні. Читачі 2-4 класів різних шкіл міста слухали, дивилися, розмірковували про те, якою ж дорогою ціною завойовувалася перемога у Другій Світовій Війні. Діти переглядали відео фрагменти воєнної кінохроніки, пригадували наших відомих героїв-земляків В. Лягіна, Ш. Кобера та В.Хоменка. Хлопчики та дівчата пройнялися побаченим і навіть почали пригадувати воєнні історії своїх родин.

Пригадуючи події Другої Світової Війни, не можливо не торкнутися і події сучасності, про АТО на Сході України. Бібліотекарі показували дітям фото-слайди міст Луганська та Донецька для порівняння мирного життя та бойових дій. Діти були приголомшені від побаченого. Це була друга сторінка літературного журналу.

Третьою і заключною сторінкою стала тема МИРУ. І бібліотекарі, і читачі переконані, що після будь-якої війни обов’язково запанує мир. І всі ми сподіваємося, що найближчим часом прийде МИР і на нашу рідну УКРАЇНУ.

Всім відомо, що символом миру є ГОЛУБ. Наші читачі з великим ентузіазмом виготовляли голубів у техніці оригамі.