А ось ще один різновид цієї гри. «Дозорна вишка»
Правила такі:
- За жеребом, один з гравців стає дозорним. Він займає місце в центрі галявини (або двору), де встромлюють прапорець, – це дозорна вишка.
- Дозорцю зав’язують очі, і він починає голосно вважати: “Таз, два, три, чотири, п’ять …” – І так до тридцяти. Поки дозорець рахує, інші гравці повинні сховатися, замаскуватися.
- Відрахувавши 30 секунд, дозорний знімає пов’язку і голосно оголошує: “Іду шукати!”. Тепер його завдання – хвилин за десять-п’ятнадцять виявити і назвати всіх помічених ним гравців.
- Переможе той, хто сховається ближче всіх до дозорного, хто довше всіх не буде їм виявлений.
- Той, хто сховався занадто далеко (далі, ніж на двадцять метрів від дозорного), вибуває з гри, його дозорець не шукає. Кожен гравець, який не був знайдений дозорним, отримує за своє вміння ховатися очко. Після закінчення 10-15 хвилин гра зупиняється. Всі, кого дозорний не знайшов, виходять з укриття, їм нараховуються очки.
- Потім дозорець змінюється – тепер ним стає той, хто був знайдений першим. Гра йде по другому, третьому колу – на скільки у гравців вистачить настрою. Потім можна підсумувати очки і визначити переможця: ним стане той, у кого очок більше.
А 2011 року в Україні ХОВАНКИ навіть вийшли на національний рівень. На каналі 1+1 протягом вересня-грудня проводилася цікава телегра – “Всенародні сімейні хованки”
Це українська версія популярної японської телегри «National Family Challenge». (Цікавий факт: Україна стала першою країною, яка адаптувала такий формат гри).
Правила гри дуже прості:
- Троє членів сім’ї ховаються в будинку (квартирі), а ведучий Юрій Горбунов приводить у дім відому людину.
- Якщо протягом 30 хвилин «знаменитість» не зможе відшукати хоча б одного з трьох захованих членів сім’ї, то сім’я отримує приз – 50 000 гривень.
- Крім того, сім’ї дозволяється готувати пастки і перепони, які затримуватимуть, відволікатимуть або лякатимуть «знаменитість».
Залишити відповідь