«Читай & фантазуй» – квартал презентує!

Ви що, ще не чули?
Ви що, ще не грали?
І участь у «Читай & фантазуй» – кварталі не брали?
До нас скоріше завітайте:
Читайте, мрійте,
Малюйте та грайте!
Пропонуємо для вас
Цікаві ігри – просто клас!
Це настільна гра «Бібліотечний квартал запрошує!»
Мандруючи кварталом, ви завітаєте до загадкової оранжереї, до незвичайного зоопарку та крамниці корисних порад. Також на вас чекають Гіннес-офіс, фонтан мрій. Маєте змогу прогулятися вулицею Історичного жанру, проспектом Пригод, провулком Фантастики.

Приходьте! Читайте!
В цікаву гру пограйте!

 

Але це ще не все!Саме влітку ми презентуємо вам квест-гру «Літературна мандрівочка». Граючи в неї, ви поринете у неймовірні пригоди з Пеппі, Томом Сойєром, Маленьким принцем, Робінзоном Крузо та іншими літературними героями. На вас чекають ребуси, незвичні завдання, зашифровані послання тощо.
Ви не тільки цікаво проведете літні канікули, але й з користю. І з предмету літератури у вас будуть неодмінно тільки 12 балів!
Ми чекаємо на вас!
В цей чудовий літній час!

Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Вы можете оставить отзыв или трекбек со своего сайта.
5 коментарів
 1. дима :

  я играл в игру “библиотечный квартал запрошує” советую в неё поиграть своим сверстникам- мне очень понравилось!!!!!!!!!!!

 2. артем :

  Я играл в игру “библиотечнньй квартал запрошує” мне понравилась ета игра советую поиграть в нее с друзями

 3. Даня и Игорь :

  Нам понравилось (прикольно666)

 4. альбина :

  Я играла в игру “библиотечній квартал запрошує”, мне она очень понравилась,мне хочется играть в неё без остоновки,такшто советую вам в неё поиграть.она очень интересная,приходите в неё поиграть!!!!!!!!!

 5. люба :

  мне очень панравилась игра “библиотечный квартал-преглашает “.в ней мы не проста играли,напремер: астанавлевались на астановке “цікавинка”,возле фантана жыланей, возле астановки загадок, возле магазина палезных рекомендацыи, возле астановки “назви свой любимый паметник “,возле астановки “кто ты па цветочнаму гараскопу ” и возле астановки “разгадай кросворд “.я вам рекамендую прийти и паиграть в неё.не медлите время прихадите прямо сечяс.вы не пажалеете игра очень сильна интересная,впечатляющая и очень энэргичная. вы сами обовсём убедитесь. дасведание читатели !!!!!!!!!!!!!!

Залишити відповідь

HTML: Вы можете использовать следующие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(обязательно)

(по желанию)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.