Архив за Жовтень 2018

Хелловін

Привіт друже!

В минулому випуску ми вже писали рецепти приготування страв до цього моторошного свята. Готовий продовжувати? Адже потрібно не лише підготувати костюм, моторошний гарбуз, але й таку страву, що запам`ятається твоїм друзям на довго…

далее »

Справа №

 Есаулов, Олександр Юрійович. Полювання на мамонтів. Справа № 8 [Текст]  : [повість : для мол. та серед. шк. віку] / О. Ю. Есаулов ; пер. з рос. С. Андрійовича. – Вінниця : Теза, 2016. – 154 с.

Звісно, прадавні мамонти були кращі за теперішніх. Хто сказав, що тепер мамонтів на світі немає! Є, щоправда, без бивнів і хоботів. Та й ходять вони не на чотирьох, а лише на двох ногах. І не просто ходять, а при цьому порушують закон, наражаючи інших, ні в чому не винних, людей на небезпеку. Тому їх необхідно знайти і знешкодити. Це й робитимуть Льоха Холмс і Миха Ватсон цього разу. Звісно ж, з допомогою вірних друзів і капітана… ні, вже майора Слісаренка…

Биологические часы нашего головного мозга

1. С 6 до 7 утра – «окно», когда лучше всего работает долговременная память, вся полученная информация в этот промежуток усваивается легко.

2. С 8 до 9 включается логическое мышление, это наиболее подходящее время для любой деятельности, связанной – одновременно – с запоминанием .

3. С 9 до 10 утра – оптимальные часы для работы с информацией и статистикой.

4. С 11 до 12 дня эффективность интеллектуальных функций снижается, стало быть, можно переключить внимание на что-нибудь отвлеченное. Например, послушать музыку.

5. С 11 до 14.00 – самое подходящее время для обеда. На эти часы приходится пик, как говорят на Востоке, «огня пищеварения», когда принятая еда переваривается и усваивается наилучшим образом.

6. С 12.00 до 18.00 – идеальное время для активного труда. Труд в более поздние часы вынуждает мозг работать на износ. Первые признаки такого перенапряжения – сложности с засыпанием.

7. С 21.00 до 23.00 происходит наиболее полный отдых ума и нервной системы.

8. С 23.00 до 1 часа ночи, во сне, идет активное восстановление тонкой энергии. В китайской медицине ее именуют «ци», индийские йоги называют ее «праной», современная наука величает нервной и мышечной силой.

9. С 1 до 3 часов, во сне, человек восстанавливает эмоциональную энергию.

 Используйте  эту информацию для рационального розпорядка  продуктивной работы и полноценного отдыха !

Пригоди Рожевого Динозаврика та його друзів

      Усім привіт! Як ви  вже певно здогадалися, герої цієї  казки – Динозаври, Птерозаври (літаючі ящери), Птеродактилі (безхвості птерозаври), Тарбозаври (дракони з маленькими руками), Зауролофи (ящери-водолази, у яких понад 1000 зубів), Птеранодони (беззубий літун) та ін. – тварини юрського періоду. А написала її для вас  знана дитяча письменниця  –  Еліна Заржицька.

       Щойно ви  почнете читати  і перед вами відчиняться крихітні дверцята, і на зеленій травичці почнуть бігати  головні герої – Динозаврик Досвіт, Птеродактиль Ладочка і Бронтозавр Добрега. Вони цілий ліс обернуть на Казку із захоплюючими пригодами, цікавими мандрами.

     А Казка – то така країна, із якої ніколи нікому не хочеться виходити. Країна, де «Гостинність черепах Архелонів не має меж», де найулюблена газета – «Вечірній Динозавр», де пікніки без дорослих, де свято «Великого вилуплення», де дружба починається з урятування нового друга Добреги із печери, де звичайні події несуть надзвичайні почуття поваги за гостинні й шанобливі стосунки між несумісними істотами – Черепахами, Археоптериксами, Динозаврами, стародавніми птахами на казковому острові, який «…виростав із води як величезна корзина, наповнена яскравими квітами»,  де перемагає дружба над злом і страхом тощо.

     Здається, що з дитячих років сама авторка мріяла про пригоди, мандри й доля подарувала їй вірних друзів – героїв її казок, друзів по перу, завдяки яким ви – допитливі, відважні казкові малюки зможете мандрувати у Книжковому Світі читачів. А той, хто ще не знайомий  з героями чарівного світу динозавриків, сподіваюся, схоче прочитати цю книжку.

Книга с автографом автора

Предлагаем вашему вниманию книгу с автографом автора:

Крихели, А. В. Как котёнок Правду искал = Як кошеня Правду шукало = How a kitten looked for Truth : сказка : [для мл. шк. возраста] / А. В. Крихели ; предисл. автора. – Николаев : Илион, 2016. – 88 с. – Текст: рус., укр., англ.

Когда из семьи лучшего друга вот-вот уйдет Счастье, кто как не маленький котенок, способен спасти ситуацию? Так что, кроха отправляется в опасное путешествие, чтобы отыскать Правду и спасти семейный уют. Найдет ли он ее и кого повстречает на своем пути, вы узнаете на страницах книги.

Нашей библиотеке Ангелина Крихели подарила книгу и подписала: «Областной детской библиотеке имени В. Лягина от автора! Храни вас Бог! 29.11.2016 А. Крихели.»

Справа №

 Есаулов, Олександр Юрійович. Жіноча справа. Справа № 7 [Текст]  : [повість : для мол. та серед. шк. віку] / О. Ю. Есаулов ; пер. з рос. С. Андрійовича ; оформ. С. Єрко та О. Ваніфатової ; ред. С. Дерманський. – Вінниця : Теза ; Харків : Фоліо, 2015. – 160 с.

Що було, що було! Таке було! Спочатку постраждала Таська Москаленко. Потім дісталося Олі Молибозі! А тоді – таке почалося!.Таке!.Дівчата, ви не повірите!.Та ні, ця історія не тільки для дівчат. І не лише про дівчат…  Звісно, що, дізнавшись про напади на подруг, Льоха Холмс і Миха Ватсон беруться шукати загадкового й підступного Пінгвіна. Тобто розплутувати так звану “жіночу” справу. Але на те вона й жіноча, щоб усе було не так просто, як видається на перший погляд.

Магічне дерево. Червоний стілець

Рубрика: Хіт-книга  Метки:  Ваш отзыв

Знакомимся с кешью

● Кешью — это единственный в мире орех, который вызревает не внутри плода, а снаружи.

Плоды кешью состоят, по сути, из двух частей: так называемого яблока кешью и собственно ореха — на верхушке яблока кешью находится семя в твёрдой скорлупе.

● Кешью проходят обязательную термическую обработку. Между скорлупой и оболочкой, за которой скрывается орех, содержится очень едкое вещество кардол, которое при контакте с кожей вызывает серьезные дерматологические проблемы (кожа покрывается чрезвычайно болезненными ожогами-волдырями).

Поэтому, прежде чем поступить в продажу, орехи очень осторожно извлекаются из скорлупы и оболочки, после чего, как правило, проходят специальную термическую обработку до полного испарения масла (даже небольшое количество масла может вызвать отравление).

● Кешью богаты белками и углеводами, витаминами А, В2, В1 и железом, содержат цинк, фосфор, кальций.

Витамины способствуют обмену белков и жирных кислот в организме и понижению уровня холестерина в крови, укрепляют иммунную систему, обеспечивают нормальную деятельность сердечно-сосудистой системы.

В качестве вспомогательного средства эти орехи употребляются при зубной боли, псориазе, дистрофии, нарушениях обменных процессов, анемиях.

Справа №

Есаулов, Олександр Юрійович. Щурячий підступ.  6 [Текст]  : [повість : для мол. та серед. шк. віку] / О. Ю. Есаулов ; пер. з рос. Т. Кохановської ; ред. С. Дерманський ; оформ О. Ваніфатової та Ф. Сергєєва. – Вінниця : Теза ; Харків : Фоліо, 2015. – 128 с.

Перед друзями-детективами постала незвичайна справа. Адже в халепу втрапив сам Миха Ватсон! До того ж, на їхню рідну школу посипалися всілякі негаразди: тут тобі й бомба, і отруйна речовина, і врешті-решт терористи… Хочете дізнатися, як друзі виплутаються з нової пригоди? Читайте! Заразом дізнаєтеся, що щури не лише кмітливі, але й часом дуже небезпечні, що модні журнали — насправді корисна річ, та й узагалі, часом усе довкола — не те, чим видається на перший погляд.

Книга з автографом автора

Пропонуємо вашій увазі книгу з автографом автора:

Чижова, Л. Я. Покрова – козацьке свято : для юнацтва / Л. Я. Чижова ; передм. М. Діденка. – Миколаїв : Вид-во Ірини Гудим, 2016. – 20 с. : іл.

Покрова Пресвятої Богородиці вважається символом захисту, покровительства і втішення, молотви про спасіння світу від бід та страждань. Вона є символом незалежності козацького Духу, козацької Волі і безмежної козацької Любові до Матері-України. Жінки, як охоронці родинного життя, вважали празник Покрови своїм святом. Та особливо цього свята чекали дівчата.

Свою книгу Людмила Яківна Чижова підписала так: «Дорогій моєму серці бібліотеці для дітей ім. В. О. Лягіна! 15.04. 2016.»