Архив за Вересень 2018

Справа №

 Есаулов, Олександр Юрійович. Кіднепінг. Справа № 4 [Текст]  : [повість : для мол. та серед. шк. віку] / О. Ю. Есаулов ; пер. з рос. Н. Брискіної. – Вінниця : Теза ; Харків : Фоліо, 2011. – 128 с.

Юні детективи помічають такі загадки і таємничі події, які, хоч і не обходять дорослих, проте можуть врятувати життя! І навіть викривають злодіїв, що крадуть дітей!

 

6 полезных свойств лимонного сока

  1. Ты укрепишь иммунную систему. Лимон богат витамином С и калием. Он стимулирует мозг и нервную систему, контролирует кровяное давление.
  2. Напиток выровняет щелочной баланс, ведь лимонная кислота не повышает кислотность.
  3. Ты будешь быстрее худеть. Сок лимона содержит пектин, который помогает организму бороться с чувством голода.
  4. Сок лимона стимулирует пищеварение. Теплая вода служит для стимуляции желудочно – кишечного тракта.
  5. Ты заметишь, как очистится твоя кожа. Кроме того, витамин С способствует исчезновению пятен на коже, поскольку удаляет токсины из крови.
  6. Стакан воды – это борьба с обезвоживанием организма, с самого утра все системы начнут работать правильно и, в первую очередь ,– надпочечники, которые выделяют гормоны. Организм будет готов к стрессу, и целый день сможет функционировать нормально.

Тебе понадобится всего 2 минуты на то, чтобы сделать этот «эликсир жизни», зато сколько пользы!

Оладки з гарбуза і яблука

Привіт, юний кулінар!

Осінь – чарівна пора року. Саме в цей час дозрівають жовтогарячі плоди гарбуза. Надзвичайно корисний, яскравий і смачний, а скільки смаколиків можна з нього приготувати!

З гарбуза готують різні страви: другі, соуси, напої і навіть десерти. Мало того, що він дуже корисний і його рекомендують споживати навіть у сирому вигляді, гарбуз до всього має ніжний солодкуватий смак і може зберігатися цілий рік. Цей овоч чудово поєднується з іншими овочами, так і з м’ясом, куркою, злаками і кисломолочними продуктами.

Ось саме тому ми і підготували для тебе цікавий рецепт одного з таких гарбузових смаколиків   далее »

Друзі незрадливі

Друзі незрадливі [Текст] : збірка творів українських авторів : [для серед. шк. віку] / упоряд. О. І. Думанська ; ред. М. О. Савка. – Львів : Вид-во Старого Лева : НГО “Форум видавців”, 2014. – 128 с.

Знайомтесь: «Друзі незрадливі» – це збірка творів-переможців конкурсу «Мі-мі-мі. Наші улюбленці», який проводив Форум Видавців у Львові. Під цією обкладинкою – оповідки-бувальщини від різних авторів, що не пошкодували часу і натхнення розповісти про своїх друзів незрадливих. Коти і пси, їжаки і рибки, пташки і гризуни, і навіть рослина стали головними персонажами, заслуживши таку честь своєю любов’ю.

Справа №

Есаулов, Олександр Юрійович. Як уполювати чупакабру. Справа № 3 [Текст]  : [повість : для мол. та серед. шк. віку] / О. Ю. Есаулов ; пер. з рос. Т. Кохановської ; ред. Н. Брискіна ; оформ О. Ваніфатової та Ф. Сергєєва. – Вінниця : Теза ; Харків : Фоліо, 2013. – 160 с.

Всі чули про чупакабру — таємничого кровопивцю! Мало не в кожному селі його бачили, та він нікому не дався до рук. А юним детективам із Горобинівки потрібно вирахувати і упіймати небачене страховисько. На додачу їм доведеться розплутувати ще одну таємницю: поки друзі у Підбакотті намагаються вполювати чупакабру, у Горобинівці хтось псує автівки сусідів Льохи Холмса, Михи Ватсона і Насті Бонасьє.

Наш организм в “ночную смену”

 

22 часа. В крови вдвое увеличивается количество лейкоцитов — это иммунная система проводит проверку вверенной ей территории. Температура тела падает. Биологические часы сигналят: пора спать.
23 часа. Тело все больше расслабляется, но в каждой клеточке полным ходом идут восстановительные процессы.
24 часа. Сознанием все больше овладевают сновидения, а мозг продолжает трудиться, раскладывая по полочкам полученную за день информацию.
1 час. Сон очень чуткий. Незалеченный вовремя зуб или травмированная давным-давно коленка могут разныться и не дадут уснуть до утра.
2 часа. Все органы отдыхают, только печень трудится вовсю, вычищая спящий организм от накопившихся шлаков.
3 часа. Полный физиологический спад: артериальное давление на нижнем пределе, пульс и дыхание редкие.
4 часа. Мозг снабжается минимальным количеством крови и не готов к пробуждению, зато слух обостряется чрезвычайно — проснуться можно от малейшего шума.
5 часов. Почки отдыхают, мышцы дремлют, обмен веществ замедлен, но в принципе организм уже готов проснуться.
6 часов. Надпочечники начинают выбрасывать в кровь гормоны адреналин и норадреналин, которые повышают артериальное давление и заставляют сердце биться чаще. Организм уже готовится к пробуждению, хотя сознание еще дремлет.
7 часов — звездный час иммунной системы. Самое время размяться и встать под контрастный душ. Кстати, лекарства в этот час усваиваются значительно лучше, чем в другое время суток.

Надеемся, что наша информация будет полезной!

Справа №

 Есаулов, Олександр Юрійович. Чорні археологи.

Справа № 2 [Текст]  : [повість : для мол. та серед. шк. віку] / О. Ю. Есаулов ; пер. з рос. О. Шарговської. – 2-ге вид., стереотипне. – Вінниця : Теза ; Харків : Фоліо, 2013. –  чим 160 с.

Як же то захопливо — бути детективом! Особливо, коли ти школяр, а новий розшук просто сам іде до тебе в руки. Але ж, як виявляється, страшенно небезпечно, особливо коли йдеться про людське життя, а до крадіжки причетні справжнісінькі злочинці. Льоха Холмс, Миха Ватсон і Бонасьє — юні детективи з Горобинівки — розшукують скарб давньоруських часів.

Не кипятите воду дважды!

Вода в прямом смысле является источником жизни, составляя 80 процентов нашего организма (у младенцев — 90%), поэтому к ее качеству должны применяться самые строгие требования. К сожалению, та вода, которая поступает в наши дома через систему водопровода, содержит не только свои полезные свойства, но и имеет в своем составе элементы хлора, различные тяжелые соединения и вредные примеси, с которыми даже современные фильтры не всегда справляются. Да и подземные родниковые воды, по мнению специалистов, в теперешних условиях загрязнения почв не гарантируют той кристальной чистоты, которой они славились. Одним из основных способов обеззараживания и улучшения качества потребляемой воды было и остается ее кипячение, при котором убиваются множественные бактерии, снижается содержание хлора, вода становится мягче. Но…. Многочисленные исследования кипяченой воды показали, что тяжелые металлы не исчезают при таком способе обработки воды, а некоторые частицы хлора могут вступать в контакт с другими элементами и превращаться в очень вредные вещества. Если же одну и ту же воду кипятить по несколько раз, что часто практикуется, особенно в офисах и на предприятиях в обеденное время, то концентрация таких опасных для организма соединений увеличивается с каждым разом, а доля полезных соединений кислорода уменьшается до минимума.

Иначе говоря, вода из «живой» и полезной (даже относительно) превращается в «мертвую» и вредную.

«Казки кота Воркота@

Привіт, мої любі,  книжку «Казки кота Воркота» написав відомий французький письменник Марсель Еме.

В ній ви дізнаєтесь про двох веселих і добрих дівчаток – Дельфіну і Марінетту, про їхню дружбу з мудрим котом Воркотом, вовком, двома побратимами – волами, оленем та розумним віслюком; про їхні ігри й забави, пригоди в школі й удома, в лісі й на лузі.

Ось, що каже про це сам автор Марсель Еме:

« – Я шукаю казочки, котрі розважили б діток, і ніяк її не знайду.

Кіт Воркіт зіпнувся на всі чотири лапи, вигнув спину й поважно всміхнувся у вуса.

– Казочки? Але ж у мене їх лан засіяно! Ось слухай…

Кілька казочок кота Воркота я й переповідаю ва, дітки».

Тож, приємного читання!

А ти знаєш, що…

 

 

 

 

 

 

 

 

Свій день народження Миколаїв відзначає щорічно в другу суботу вересня. Цього року миколаївці будуть святкувати 229у річницю з дня заснування свого рідного міста 8 вересня.

Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В. О. Лягіна вітає всіх читачів з Днем міста та бажає міцного здоров’я, родинного затишку, сімейного добробуту, взаємоповаги та довіри, нехай у кожній домівці панує мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії.

З Днем народження, рідне місто!